Linkbuilding, Seo a www

WWW

Celosvětový internet je místo pro každého, ale kdo hledá jasné a konkrétní informace, pouze web dobře optimalizovaný s kvalitním obsahem je může poskytnout.

A přesně takové stránky můžete mít také.

Umím vytvořit jak jednoduché www stránky tak i složitější web na bázi redakčního systému WordPress, včetně jeho následné správy a aktualizací.

Jedná se o redakční systém, kde instalaci a konfiguraci provedu já, ale po vysvětlení, jak přidávat stránky či příspěvky již toto můžete ovládat sami.

Cenově tvorba webových (internetových) stránek jednoduchých, několika-stránkových vychází lépe než webové stránky postavené na redakčním systému. U těchto je ale výhoda ta, že i když počáteční investice bude vyšší, následné úpravy si již můžete dělat sami a nebude třeba platit za jednorázové doplnění textu, obrázků a podobně, jako u výše zmíněného webu jednoduchého, který tuto možnost úprav z administrace stránek nemá.

Pokud byste k webu měli zájem vytvořit i diskusní forum, pak i tento požadavek není problém, s formátem phpBB mám několikaleté zkušenosti.

Ukázky několika vybraných webů, které jsem tvořil, si můžete prohlédnout v sekci Reference.

Máte zájem o vytvoření webových stránek? Pak mě, prosím, kontaktujte.